O nas

Wykonujemy instalacje słoneczne i elektryczne w projektach fotowoltaicznych na dachach płaskich i skośnych, a także na ziemi w całej Europie.

Nasza historia

EnergiaPort swoją działalność skupia na obszarze fotowoltaiki dla biznesu, budując naziemne i dachowe elektrownie słoneczne na terenie całej Unii Europejskiej. Mieliśmy już okazję poczuć ciepło sycylijskiego słońca, obejrzeć duńskie klocki Lego, zjeść niemieckie bratwursty, posmakować belgijskiej czekolady, przechodzić obok holenderskich coffeeshopów czy poznać brytyjskie poczucie humoru.

Rozpoczynaliśmy w 2010 roku w trzyosobowym składzie, pracując na niewielkich projektach elektrycznych, solarowych, ale i spawalniczych. Konsekwentnie krok po kroku budowaliśmy swoje doświadczenia, które pozwoliły nam zrozumieć w czym tak naprawdę chcemy się specjalizować. Fotowoltaika stała się więc naszym głównym biznesem.

Mając na swoim koncie 910 MW instalacji fotowoltaicznych na rynkach międzynarodowych, jesteśmy gwarantem profesjonalizmu.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Doświadczenie zdobyte podczas splanowania i realizacji projektów o każdej skali (od 4kWp do +30MW) w całej Europie.

Jakość

Praca na najwyższej klasy modułach fotowoltaicznych, falownikach, podzespołach oraz komponentach elektrycznych.

Terminowość

Wszystkie usługi świadczone podczas planowania i realizacji wykonywane są zgodnie z harmonogramem i w ustalonym terminie.

Otwartość

Otwartość na realizację zamówień nietypowych. Montaż systemów zintegrowanych z budynkiem, BIPV (zainstalowane >1MW) oraz konstrukcji niewymagających ramowania i palowania.

Doradztwo

Pełne doradztwo i wsparcie dla Klienta na każdym etapie inwestycji.

Profesjonalny montaż

Sprawdzone, samodzielne i w pełni wyposażone ekipy monterskie od 3 do +30 osób. Wszystkie etapy prac realizują specjaliści dbający o każdy detal.

Fachowość

Wszystkie etapy prac realizują specjaliści dbający o każdy detal. Wypracowany system kontroli wewnętrznej dostarcza usługę o najwyższej jakości Wszystkie etapy prac realizują specjaliści dbający o każdy detal.

Park maszynowy

Profesjonalne oraz sprawdzone maszyny i narzędzia gwarantują niezawodność w każdych warunkach.

Bezpieczeństwo

Najwyższy standard konstrukcji dachowych i naziemnych, gwarantujący bezpieczne długoletnie użytkowanie.

Jesteśmy dumni z naszych 273 MW instalacji na dachach i 627 MW instalacji naziemnych!

Kontakt

Skorzystaj z jednego z numerów telefonu lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie

EnergiaPort sp. z o. o.
ul. Gajowicka 95,
53-421 Wrocław

NIP: 8943139431
KRS: 0000777478
REGON: 382861418

Formularz kontaktowy

info@energiaport.pl