O nas

Dlaczego EnergiaPort?

Mamy bogate doświadczenie, zdobywane w trakcie licznych realizacji w Polsce oraz na terenie całej Europy. 

Mieliśmy już okazję poczuć ciepło sycylijskiego słońca, obejrzeć duńskie klocki Lego, zjeść niemieckie bratwursty, posmakować belgijskiej czekolady, pracować w cieniu holenderskich wiatraków, czy też poznać brytyjskie poczucie humoru. Planowaliśmy i wdrażaliśmy projekty fotowoltaiczne o każdej skali, od 4 kWp do +50 MW. Łączna moc produkcyjna wszystkich postawionych przez nas paneli to ponad 1 GW, a liczba ta ciągle rośnie!

Wybierając EnergiaPort, wybierasz zespół ludzi z pasją, doświadczeniem, wyobraźnią i otwartością na współpracę.

Doradztwo i wsparcie na każdym etapie

Panele i farmy fotowoltaiczne to poważna inwestycja, która wymaga dobrego planu i gruntownych przygotowań. Współpracując z nami, otrzymujesz kompleksową pomoc oraz doradztwo na wszystkich etapach realizacji. Wspieramy w procesie uzyskania dofinansowania, przygotowujemy niezbędną dokumentację oraz pomagamy w formalnościach.

Profesjonalny montaż i obsługa

Niezależnie od rozmiaru instalacji zapewniamy najwyższy standard konstrukcji. Nasz zespół tworzą wyszkoleni specjaliści, którzy w codziennej pracy stosują profesjonalne narzędzia oraz komponenty najlepszej jakości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu nasze instalacje są w pełni bezpieczne i służą przez wiele lat.

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy z otwartą głową, analizujemy i przedstawiamy najlepsze możliwe rozwiązania. Mając wieloletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji instalacji fotowoltaicznych w całej Europie, jesteśmy gotowi na wykonanie wszystkich, również nietypowych zamówień. Każdy projekt dostosowujemy do potrzeb klienta, aby przynosił on realne korzyści danej firmie i sprzyjał zmniejszaniu kosztów jej działalności.