Realizacje

Moc instalacji

4 MW

Frankenthal

Moc instalacji

50 kW

Wrocław

Moc instalacji

1,3 MW

Gebstedt

Moc instalacji

1,4 MW

Holandia

Moc instalacji

300 kWp

Eondhoven

Moc instalacji

2,3 MW

Laarberg

Moc instalacji

250 kW

Rushden

Moc instalacji

490 kW

Benelux

Moc instalacji

1,6 MW

Andisleben

Moc instalacji

9,5 MW

Vohenstrauss

Moc instalacji

9,99 MW

Unterulsenbach

Moc instalacji

5,3 MW

Bergtheim

Moc instalacji

1,5 MW

Aurachtal

Referencje

Jestem rolnikiem i zdecydowałam się już jakiś czas temu na uzyskanie dofinansowania z programu Agroenergia dla mojego gospodarstwa. Zgłosiłem się do Energii Port, bo zostali mi poleceni przez znajomego, który również instalował fotowoltaikę kilka miesięcy wcześniej.  Ludzie z energii port podeszli do tematu profesjonalnie. Zaproponowali instalację gruntową na małym obszarze, gdzie akurat miałam nieużytek rolny. Zgodziłem się na to i zaczęliśmy procedurę dofinansowania.We wszystkim mi pomogli, a na koniec zamontowali wybrane przeze mnie panele. Muszę przyznać, że wszystko wygląda i działa jak należy. Cały kontakt z firmą przebiegał pomyślnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do rozmów ani do wykonanej usługi.

Damian R.

Miałem obawy decydując się na fotowoltaikę dla mojej małej firmy. Jest to sporo inwestycja, a ja nie miałem pewności czy się zwróci. Obecnie każda złotówka jest dla mnie bardzo ważna, ale na szczęście po kontakcie z Energią Port moje wątpliwości zostały rozwiane. Dokonaliśmy dokładnych wyliczeń oraz kalkulacji. Dowiedziałem się też kiedy mniej więcej inwestycja się zwróci. Specjalista z firmy pomógł mi z formalnościami odnośnie dofinansowania z miasta. Po dokonaniu pomiarów, ekipa montująca wykonała świetną robotę instalując fotowoltaikę na dachu. Wszystko działa jak należy więc mogę już śmiało polecić firmę Energia Port.

Jacek K.

Prowadzenie inwestycji z Energią Port to sama przyjemność! Współpracujemy od 3 lat, wykonaliśmy już kilka instalacji, w tym farmy PV. Osobiście jestem bardzo zadowolony i na pewno będę kontynuował tę współpracę.

Mirosław G.

Zgłosiłem się do Energii Port w dwóch celach – instalacji gruntowej oraz dofinansowaniu do tej inwestycji. W obu przypadkach nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do pracy firmy. Kontakt z nimi przebiegał szybko i pomyślnie. Zajęli się całą dokumentacją i pomogli w uzyskaniu odpowiedniego dofinansowania. Z montażu również jestem zadowolony.

Tadeusz K.

EnergiaPort to firma pełna kompetentnych osób, które są w stanie odpowiednio doradzić klientowi i odpowiedzieć na wszystkie trapiące pytania. Wykonałem z nimi instalację fotowoltaiczną dla mojej firmy. Zdecydowaliśmy się na fotowoltaiką na dachu biura, co w przełożeniu na obecne rachunki było strzałem w dziesiątkę. Mogę z czystym sumieniem polecić specjalistów z Energii Port.

Arkadiusz D.

Poprzednie
Następne

Kontakt

Skorzystaj z jednego z numerów telefonu lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie

EnergiaPort sp. z o. o.
ul. Gajowicka 95,
53-421 Wrocław

NIP: 8943139431
KRS: 0000777478
REGON: 382861418

Formularz kontaktowy

info@energiaport.pl