Finansowanie

Jeśli podjąłeś decyzję o inwestycji w fotowoltaikę to koniecznie sprawdź dodatkowe opcje DOFINANSOWANIA do Twojej instalacji w firmie.

Z programu mogą skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą, której dochody nie przekraczają 30 minimalnych wynagrodzeń. Dofinansowanie może wynosić do 37 tysięcy złotych.

Przeznaczony dla osób, które są właścicielami lub dzierżawcami nieruchomości rolnych wielkości od 1 do 300 hektarów i prowadzących działalność rolniczą. Dotacje z programu można przeznaczyć na instalacje fotowoltaiczne o mocy 10 kW – 50 kW, w tym także instalacje hybrydowe oraz towarzyszące im magazyny energii elektrycznej.

W ramach którego można uzyskać dofinansowanie w formie pożyczki na preferencyjnych warunkach, a który ma na celu dofinansowanie inwestycji wykorzystujących odnawialne źródła energii, w tym systemy fotowoltaiczne czy wielkoformatowe elektrownie słoneczne.

Każdy z WFOŚ ma własny plan dofinansowań, dlatego warto dowiadywać się w przypisanym do miejsca prowadzenia działalności oddziale Funduszu. W zależności od programu, dotacje mogą przybrać formę bezzwrotnych nakładów lub niskooprocentowanych pożyczek i pokrywać od 30 do 100% poniesionych kosztów.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy profesjonalne wsparcie w ramach finansowania inwestycji. Do Twojej dyspozycji jest dedykowany specjalista, który przygotuje ofertę instytucji finansowych wspierających inwestycje OZE. Wszelkie formalności i dokumenty również pozostaw nam.

Pomagamy również w zdobyciu leasingu na inwestycję fotowoltaiczną. Jego oferta jest zależna od instytucji finansowej oraz długości trwania umowy.

Kredyt

⇀ decyzja niemalże natychmiast
⇀ finansowanie 100% inwestycji
⇀ niskie oprocentowanie

Leasing

⇀ dopasowanie warunków
do Twoich możliwości
⇀ wysokość raty niższa niż rachunki za prąd
⇀ atrakcyjna kwota wykupu instalacji

Chcesz wiedzieć więcej na temat finansowania instalacji fotowoltaicznych?

Kontakt

Skorzystaj z jednego z numerów telefonu lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie

EnergiaPort sp. z o. o.
ul. Gajowicka 95,
53-421 Wrocław

NIP: 8943139431
KRS: 0000777478
REGON: 382861418

Formularz kontaktowy

info@energiaport.pl