Dlaczego EnergiaDom?

W związku z wieloletnim prowadzeniem budów na terenie całej UE, zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które chcemy wykorzystać również na naszym rodzimym rynku. Zaczynamy od oferty skierowanej do klientów indywidualnych, gdzie pod marką EnergiaDom, proponujemy rozwiązania fotowoltaiczne głównie dla domów jednorodzinnych. Oferujemy pełen zakres prac niezbędnych do wykonania przydomowej elektrowni słonecznej. Gwarantujemy dobór wysokiej klasy komponentów, wsparcie na każdym etapie inwestycji oraz profesjonalną ekipę montażową. Zapewniamy, że prace zostaną wykonane precyzyjnie i na czas. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z przepisami BHP i normami obowiązującymi w Polsce i UE. 

 

Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz bezpłatną wycenę instalacji, kompleksowe doradztwo i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się z nowej inwestycji.

 

Biuro: +48 71 71 65 168

Doradztwo: +48 516 534 934

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Facebook

Instagram